דלג לתוכן מרכזי

טכנולוגיה מסייעת

טכנולוגיה מסייעת

אנו במגדל אור, מתמחים בחשיפה, הכשרה ותמיכה לשימוש באמצעי טכנולוגיה מסייעת: מגדלות, טלוויזיות במעגל סגור, מזהה צבעים, תוכנות ייעודיות ואפליקציות שימושיות. מומחי הטכנולוגיה שלנו ממגוון תחומים, יכולים לעזור למפתחים, המעוניינים להתאים מוצרים טכנולוגיים שונים, לצרכים האמיתיים של השטח.

טכנולוגיה מסייעת לתפקוד עצמאי

הדרכה לשימוש במקל נחייה, כלים ומכשירים בבית ובמטבח, מחשב, טאבלט, טלפון חכם ועוד.

לעמוד אימון לעצמאות תפקודית

הדרכה לשימוש בעזרים אופטיים, עזרים אלקטרוניים ועזרים נוספים.

לעמוד המכון לראייה ירודה

המוקד מספק מענה מותאם לאנשים עם עיוורון או לקויות ראייה, ללא תשלום, במחשבים, טלפונים חכמים ועזרים אלקטרונים.

לעמוד מוקד תמיכה טלפוני

חנויות האפליקציות לטלפונים חכמים, שופעות אפשרויות מתקדמות ללימודים, עבודה ושיפור איכות החיים. המומחים שלנו סרקו את ההצעות השונות לעומק וריכזו, במקום אחד, את האפליקציות מתאימות ביותר לאנשים עם לקויות ראיה או עיוורון.

המרכז הטכנולוגי שלנו מפעיל ארבעה מרכזי מחשב ברחבי הארץ: קריית חיים, ירושלים, תל אביב ובאר שבע. המרכזים, המצוידים בטכנולוגיה חדשנית, מסייעים לאנשים עם לקויות ראייה או עיוורון בתכנון והתאמת עמדות מחשב, מבצעים מבדקי מחשב ומכוונים את הפונים להכשרות המחשבים המתאימות.

לעמוד מאגר השאלה לעולם העבודה

הצוות שלנו, מסייע בשילוב בתעסוקה של אנשים עם לקויות ראייה או עיוורון, ע"י הדרכות מותאמות, תמיכה טכנולוגית ובדיקת נגישות של מערכות מידע. בנוסף, המוקד הטלפוני שלנו תומך באתרי אינטרנט לצריכת שירותים מקוונים מסוגים שונים (תמיכה בשירותי הספרייה לעיוורים, אתרי בנקים, חברות ביטוח וכד').

צרו קשר

שדות המסומנים ב * הינם חובה

    הרשמה לניוזלטר