דלג לתוכן מרכזי

התאמת עמדת עבודה ממוחשבת

התאמת עמדת עבודה ממוחשבת

אנשי המקצוע שלנו ממומחים בהתאמת עמדות עבודה ממוחשבות, לצרכיהם של אנשים עם לקויות ראייה או עיוורון, בהתאם לתפקידים אותם הם ממלאים בארגונים שונים.

התאמת ציוד נדרש

תכנון מקצועי, התאמה של עמדת העבודה והתאמה של טכנולוגיה מסייעת. המלצות להתאמות של תצוגת מחשבים, עזרים לצורך עבודה יעילה והפנייה להכשרות מתאימות.

 

השאלת ציוד

מרכז השאלה לאביזרי עזר וציוד, המאפשר למעסיקים לגייס עובדים עם לקויות ראייה או עיוורון ומאפשר לעובדים להשתלב ביעילות בעולם התעסוקה.

 

הכשרת עובדים

קורס ייעודי לשימוש עצמאי במחשבים, הכולל הקלדה בשיטה עיוורת, שימוש בתוכנות, אפליקציות ועזרים, שימוש בטכנולוגיה מסייעת לאנשים עם לקויות ראייה או עיוורון, ועוד.

 

תמיכה טכנית שוטפת

מוקד תמיכה טלפוני המסייע לאנשים עם עיוורון או לקויות ראייה להשתמש במגוון אמצעי טכנולוגיה מסייעת. המוקד מופעל באמצעות אנשים עם לקויות ראייה או עיוורון, שהוכשרו והתמחו בתמיכה טכנולוגית.

 

בדיקת נגישות

באוקטובר 2017 נכנס לתוקף חוק הנגישות המחייב להנגיש את כל המדיות הדיגיטליות לאנשים עם לקויות. אנחנו מסייעים לארגונים לזהות את נקודות התורפה בנגישות האמצעים הדיגיטליים שלהם ולאפשר הנגשה מלאה ויעילה של השירותים אותם הם מציעים לאנשים עם לקויות ראייה או עיוורון.

 

מסלולי תמיכה במעסיקים

באתר האינטרנט של המטה לשילוב אנשים עם מוגבלויות תמצאו מגוון של מסלולי תמיכה בעסקים:

 

מרכזי תמיכה ואפשרויות מימון (זכויות מעסיקים לעובדים עם מגבלה)

השתתפות במימון התאמות במקום העבודה

קליטה וקידום של אנשים עם מוגבלויות

מרכזי תמיכה למעסיקים

המעגל הפתוח- פורום מעסיקים לקידום

שכר מינימום מותאם לעובד עם מוגבלות

מידע בנושא בטיחות ונגישות בעבודה

לפרטים נוספים ותיאום פגישה ביחידת ההשמה של מגדל אור