דלג לתוכן מרכזי

התאמת עמדת עבודה ממוחשבת – טיוטה

התאמת עמדת עבודה ממוחשבת

אנשי המקצוע שלנו מתמחים בהתאמת עמדות עבודה ממוחשבות לצרכיהם של אנשים עם לקויות ראיה או עיוורון, בהתאם לתפקידים אותם הם ממלאים בארגונים שונים.

התאמת ציוד נדרש

תכנון מקצועי, התאמה של עמדת העבודה והתאמה של טכנולוגיה מסייעת. המלצות להתאמות של תצוגת מחשבים, עזרים לצורך עבודה יעילה והפנייה להכשרות מתאימות.

השאלת ציוד

מרכז השאלה לאביזרי עזר וציוד, המאפשר למעסיקים לגייס עובדים עם לקויות ראיה או עיוורון ומאפשר לעובדים להשתלב ביעילות בעולם התעסוקה.

למאגר ההשאלה>

הכשרת עובדים

קורס ייעודי לשימוש עצמאי במחשבים, הכולל: הקלדה בשיטה עיוורת, שימוש בתוכנות, אפליקציות ועזרים, שימוש בטכנולוגיה מסייעת לאנשים עם לקויות ראיה או עיוורון ועוד.

תמיכה טכנית שוטפת

מוקד תמיכה טלפוני המסייע לאנשים עם עיוורון או לקויות ראייה להשתמש במגוון אמצעי טכנולוגיה מסייעת. המוקד מופעל באמצעות אנשים עם לקויות ראייה או עיוורון, שהוכשרו והתמחו בתמיכה טכנולוגית.

למוקד התמיכה>

בדיקת נגישות

באוקטובר 2017 נכנס לתוקף חוק הנגישות המחייב להנגיש את כל המדיות הדיגיטליות לאנשים עם לקויות. אנחנו מסייעים לארגונים לזהות את נקודות התורפה בנגישות האמצעים הדיגיטאליים שלהם ולאפשר הנגשה מלאה ויעילה של השירותים אותם הם מציעים לאנשים עם לקויות ראיה או עיוורון.

מסלולי תמיכה במעסיקים

באתר האינטרנט של המטה לשילוב אנשים עם מוגבלויות תמצאו מגוון של מסלולי תמיכה בעסקים:

 

  • השתתפות במימון התאמות במקום העבודה
  • קליטה וקידום של אנשים עם מוגבלויות
  • מרכזי תמיכה למעסיקים
  • המעגל הפתוח- פורום מעסיקים לקידום
  • שכר מינימום מותאם לעובד עם מוגבלות
  • מידע בנושא בטיחות ונגישות בעבודה

לפרטים נוספים וקביעת פגישה עם נציגי יחידת ההשמה של מגדל אור:

צרו קשר

שדות המסומנים ב * הינם חובה

    הרשמה לניוזלטר